Prase v Jihlavě

 Úvod

  

Aneb príma akce, kterou organizvali kluci z www.offroadvysocina.com , akce proběhla 17.4.2004 !

(autor Chorche)

Na úvod nutno říct, že akce nebyla vysloveně klubová. Nepořádal jí klub, ale kámoši z Vysočiny, známý pod názvem offroadvysocina.com. Akce byla pojmutá jako žranice a chlastačka, kde hlavní bodem programu bylo jak je jiš zmíněno v názvu prase. A sice prase naložené a posléze grilované. Jako vedlejší účinek akce byla odpolední projížďka po okolí Jihlavy. Nezbyde mi než konstatovat, že bledě závidim tamnějším domorodcům offroudový možnosti. Hned za městem mají totiž tankodrom, ve kterým se nachází spousta zajímavostí. Od šílenýho bahnění, přez hliněnou U rampu s bahnitou lagunou až po lesní trialový traťe.

Takže akce začala v sobotu kolem 3 hodiny odpoledne. Z Prahy sme přijeli spolu s Chipem a našima drahejma polovičkama. Lišák, kterej byl taky na akci pozvanej přijel už dřív. Zbytek účastníků z Vysočiny už byl v lese a tak sme je rychle dojeli a vyrazili do akce. První etapa byl pěknej sjezd lesní cestou následován brodem přez nějakou řeku. Řeka byla zatím nejhlubší a nejširší, jakou sem kdy brodil s kokotkou. Voda sahala až ke světlům a tak sem musel ject pomalu, aby mi vlna před autem nevběhla do sání. To se stalo Radkovi, kterej do vody vlítnul moc rychle. Následovalo zdechnutí motoru a při následnym nastartování voblaky z vejfuku za kerý by se nemusela stydět parní lokomotiva. Chip, kterej spáchal na svým autě 7cm lift projel vodu hravě se suchym filtrem… Nigdo jinej taky neměl ve vodě problém, včetně novýho Landcruiseru 120 se kterým jezdí Vašek. Následoval pro změnu výjezd do kopce a přesun na tankodrom. Tam začala teprve zábava. Tom s Vitarou vlítnul do svýho oblíbenýho bahniště a zkončil na stejným místě jak údajně posledně. Za nim tam zajel Chip kterej dopad stejně. Zatímco se je snažil vyprostit Lišák tak okus dál jiná skupinka Toma, Aleše a dalších projížděli triálek. Já přebíhal z místa namísto a snažil se něco zachytit na kameře. Po vyproštění Toma a Chipa se pokračovalo dál. Já mezitim skoušel ještě jezdit sólo, ale naprosto banálně sem zapad v nenápadný loužice. Na dně byl asi beton a já se tak blbě vykřížil, že sem hrabal dvouma kolama ve vzduchu a neměl šanci. Vytách mě Aleš s Teránem. Potom se jezdilo na U rampě, potom triálek v lese. Část lidí údajně zapadla v nějaký kaluži, ale to sem bohužel neviděl, protože sem se věnoval kroucení volantem na trialu.

No a potom už se jelo na prase. Nejdřív sme se teda nechali ubytovat v hotelu (na spaní v autě byla eště přecijen kosa). V hospodě na zahrádce byla uš spousta lidí a hlavně - prase. Prase bylo moc dobrý, tímto vzdávam hold a dík Standovi, kterej ho vogriloval. Pivo bylo taky docela dobrý, paňáky taky. Žranice a chlastačka byla teda vůbec moc príma. Asi v 10 se pár lidí rozhodlo vyrazit na noční projížďku. Tý sem se nezúčastnil, protože majíc ještě chřipku, teplota mýho těla dosáhla kritický hodnoty a taxem rači seděl na židli a žral a chlastal. Nočním jezdcům se naštěstí nic nestalo a vrátili se celý. Vo půlnoci nás nevděčnej hospockej vyhnal z hospody a šli sme chrápat. Já si pro jistotu eště přeparkoval auto pod vokno v hotelu, protože tamnější prostředí působilo poněkud kriminálně (podivný individua snědý pleti a tak).

Ráno sem našel za stěračem lísteček vot MP. Že se mám dostavit. Ale není mi známo, že bych něco spáchal (parkování na trávě pod voknem snat není přestupek) a tak sme rači s Andy vyrazili do ZOO. A pak rychle zpět do Prahy.

Na závěr : Akce byla super, doufam že to budem moc klukum z Vysočiny něgdy oplatit !

 

Fotky jsou zde

Zpět na akce

Historie vozů 4runner

Technické údaje

Modifikace

Termíny akcí

Seznam členů klubu

Foto Galerie

Diskuzní fóra

Rady a zkušenosti

Linky

Kontakt

 110908692